Bursa Kitap Fuarı 2018 Ne Zaman Ve Hangi Yazarlar Gelecek

Bursa Kitap Fuarı 2018 Başlıyor

Önceden Kitap bulmak nerede ki Kitap fuarları olsun. Kitap fuarları artık her geçen yıl güzel projeler ve etkinlikler ile ziyaretçilere daha çok hizmet vermektedir. Kültür-Sanat etkinliği adı altında her yıl çok büyük bir adım gerçekleştirilmektedir. Ziyaretçilerin kitap fuarlarından memnun şekilde elleri dolu olarak dönmeleri daha fazla yeni projelere kapı açacak gibi durmaktadır. Düzenlenen kitap fuarlarında Bursa kitap fuarı bu yıl 16. yaşını kutlayacak.

Bursa Kitap Fuarı 2018

Bursa Kitap Fuarı 2018 Ne Zaman Yapılacak

Bursa kitap fuarı bu yıl 17 Mart 2018 ile 25 Mart 2018 tarihleri arasında düzenlenecektir.  TÜYAP Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre merkezinde Bursa kitap fuarı adı altında ziyaretçilerine Kapılarını açıyor. Bu tarihler arasında ziyaretçiler fuar alanına ücretsiz olarak giriş yapabileceklerdir. İçerisinde yaklaşık olarak 300’e yakın yayınevinin bulunduğu fuarda romandan, test kitaplarına, dergilerden eski antik kitaplara çocuk masal kitaplarından çeşitli ders çalışma yöntemleri içeren kitaplara, ders çalışma materyalleri, kırtasiye ihtiyaçları, öğretmenler için öğretmeye yardımcı kitaplar ve yöntemler içeren kaynaklar ve daha birçok kitap türleri bulunmaktadır. Bazı yayınevleri içerisinde orijinal ve antik olan kitap, dergi ve plaklara rastlamak mümkündür. Kısacası, kitap fuarı büyükten küçüğe 7’den 70’e herkese içerisinde kendilerinden  bir  parça olacak şekilde ziyaretçilerini kucaklamak  için hazırlıklarını sürdürmektedir.

Bursa Kitap Fuarı Etkinlikleri

Fuar içerisinde birçok etkinlik yapılacaktır. İçerisinde birden fazla söyleşi ve panel etkinlikleri yapılacaktır. Buna ilave olarak birçok okuyucu pek çok yazar ile buluşma fırsatı bulacaktır. Görmek istediğiniz veya tanışmak istediğiniz birçok yazar ile fotoğraf çekinebilir, tanışma fırsat bulabilir ve kısa bir sohbet imkânı bulabilir ve kitaplarını alarak imzalatıp kendinize özel bir anı bırakabilirsiniz. Yazar isimlerine baktığımız zaman bir çok yazarın misafir olması söz konusudur.

İlginizi Çekebilir :  Harezmi Eğitim Modeli Nedir Ve İçeriği Nedir

Bursa Kitap Fuarına Hangi Yazarlar Gelecek

Ahmet Şimşirgil, Ahmet  Ümit, Canan Karatay, Canan Tan, Cemal Nur Sargut, Deniz Erten, Dilek Ünal, Erol Büyümeriç, Fatih Duman, Fırat Çakır, Hanefi Avcı, Haşim Alış, Hidayet Karakuş, Hikmet Anıl Öztekin,  Kaan Murat Yanık, Kemal inci, Mehmet Ateş,  Mehtap Fırat, Nasuh Mahruki, Ömer Faruk Yılmaz,  Salih Suruç,  Serdar Tuncer, Sima Özkan, Sinan Akyüz , Sinan Canan ,  Türkan Çolak  ,Uğur Koşar, Ünal Kar,  Yiğit Recep Efe,  Zekeriya Efiloğlu , ve daha nice yazarların konuk olması söz konusudur. Yazar listesi ve etkinlik takvimi duruma göre değişiklik farklılık gösterebilmektedir. Dediğimiz gibi Bursa’da 16.sı Düzenlenecek olan Bursa kitap fuarı ziyaretçilerini şimdiden heyecanlandırıyor. Bursa Kitap fuarı çok fazla sayıda yayınevinin bulunduğu kitap seçenekleri ile uygun fiyata almanın da en güzel adresi.

Bursa Kitap Fuarı 2018 Ne Zaman

Son olarak fuar alanının yerini ve saatini dipnot şeklinde hatırlatalım. Bursa kitap fuarı ; 17-25 Mart tarihleri arasında saat 10.00 ile 19.30 arasında ziyaretçilerine açık olacaktır. Yer ise TÜYAP Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezinde –Osmangazi de gerçekleştirilecektir. Bursa Bilim Merkezi yanında bulunmaktadır.

Kitap Fuarına Nasıl Gidilir

Fuar alanına ulaşım sağlamak için terminal otobüslerini ve minibüslerini kullanılarak Buttim girişinde inilip Tüyap fuar alanına yürümeniz gerekmektedir. Diğer bir seçenek de fuar alanına en yakın ulaşım alternatiflerinden birisi olan Küçükbalıklı minibüsleri kullanılarak Yeni Adliye alt geçidinde inilip fuar alanına yürüyebilirsiniz. Buna ilave olarak fuar alanı içine ücretsiz şehiriçi servislerde mevcuttur. Servisler Heykel İş bankası önü –Fuar Alanı, Görükle kampüsü_Fuar Alanı , Acıbadem hastanesi karşısı-Fuar Alanı olarak gidiş-dönüş şeklinde yapılacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ